Спілка власників житла Києва
За ОСББ та ЖБК майбутнє!

Закон ОСББ

Типовий статут

Реєстрація

Взятя на баланс

Прибудинкова територія

Інтернет-інформація
Взятя на баланс

Взяття на баланс ОСББ житлового комплексу не обов’язкове при створенні ОСББ. Законодавство дозволяє створити ОСББ, а житловий комплекс залишити на балансі обслуговуючої організації. Доволі значний відсоток ОСББ з різних причин не беруть на баланс свої будинки.

          Взяття на баланс ОСББ житлового комплексу законодавством доволі чітко врегульовано, але кожен район має свою специфіку проведення цієї процедури.

З чого ж почати?

                          Із засідання Правління, на якому треба розглянути це питання і доручити підготовити одному з членів Правління. Написати відповідні листи до балансоутримувача та інших організацій про надання економічних показників діяльності житлового комплексу.

                          Другим кроком є отримання економічних показників діяльності житлового комплексу та опрацювання їх Правлінням з метою визначення доцільності і можливості взяття на баланс ОСББ житлового комплексу.

                          Третій крок – підготовка та проведення зборів ОСББ.

                          Четвертий – оформлення та надання документів. Отримання Акту.

                          П’ятий – заключення договорів з обслуговуючими організаціями на обслуговування. Можливо і з попереднім балансоутримувачем.

Варіантів ведення господарчої діяльності декілька. Щоб вибрати конкретно, що підходить саме вам, подивіться розділ “Економіка”. Порадьтеся з головами правлінь ОСББ, ЖБК вашого району.

Головне в цьому процесі, як можна довше не “сполохати” балансоутримувача. Бо як тільки він утвердиться в думці, що ви вже йдете від нього, буде обслуговувати будинок по “мінімальній схемі”. Гарно обмізкуйте, добре підготуйтесь і тільки тоді починайте. 
Головна сторінка
Господарська Асоціація ОСББ, ЖБК Києва
Екс пертна рада
Виборча програма
"Новий" закон ОСББ
"Чорний" закон
Діяль ність
Ство рення ОСББ
Корисні орга нізації
Вивіз сміття
Тари фи
Моно полісти КЖКХ
Реформа ЖКГ
Земля