Спілка власників житла Києва
За ОСББ та ЖБК майбутнє!

Дарницький район

Деснянський район

Активні громадяни
Активні громадяни

 

Наші девізи:

"Перемагає тільки той, хто бореться"
"Державу творять її громадяни.
             Які громадяни - така і держава"


ЗЕМЛЯ, ЖИТЛО І КАНАЛІЗАЦІЯ НЕ МАЮТЬ ПАРТІЙНОСТІ.


ЧИ ПОТРІБНА МІСТУ ПАРТІЯ ТА ЇЇ ДЕПУТАТИ,
ЯКА НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ НИМИ?На жаль, в Україні панує партійна диктатура.  Всю вертикаль влади формують партії і через неї керують нами.
Не враховувати цього чинника в нашому житті можуть тільки утопісти, ідеалісти та філософи.

Ми прагматики.

Ми створюємо колектив однодумців для захисту своїх прав через механізм громадського тиску на владу шляхом визначення та підтримки окремих осіб,
які хочуть і мають можливіть бути обраними депутатами різних рівнів.
Ці люди повинні бути соціально-відповідальними по своїх поглядах і внутрішніх переконаннях.
Ми не можемо вимагати з них працювати лише на людей.
Це утопія. Людина іде в депутати в першу чергу для вирішення своїх проблем.
Хай працюють в радах і на себе.
Але коли нам треба, то вони повинні надати нам депутатське звернення, детутатський запит, депутатське подання,
бути з нами при переговорах з владою тощо.
Не треба думати, що "добрий дядя" все за нас доб`ється і вирішить нашу проблему. Це в "ідеалі".

В реальному житті треба самим добиватися своїх прав, використовуючи "своїх" депутатів, як союзників.

Як правило, депутати не хочуть мати справу з організованими виборцями. На жаль, більшості депутатів треба виборці, яким можна пообіцяти і не виконувати своїх обіцянок, бо одинаки не мають механізму впливу на депутатів.
Після обрання вони можуть тільки просити депутата в надіЇ на його порядність.

МИ ХОЧЕМО ВИМАГАТИ ВИКОНАННЯ ОБІЦЯНОК.

Для цього і організовуємо колектив однодумців.
 

  Ми звертаємось виключно до активних громадян, які не тільки словесно декларують своє бажання змінити відношення влади до людей, а й активними діями, із затратами свого часу і енергії ХОЧУТЬ спонукати змінитися владу.
Їх не багато. Завжди треба памятати, що до 30% населення взагалі не голосують, до 60% - щось роблять тільки коли їм "заллють сала за шкуру" і тільки біля 10% населення можуть наперед створювати собі умови для захисту своїх прав, не чекаючи коли  "заллють...". Це і є АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ.

Мудрість поколінь каже, що якщо хочеш щось змінити - треба згуртувати людей біля якоїсь ідеї і тільки маючи команду однодумців змінювати світ навколо себе.

Одинаки - це філософи і не більше!
Вони можуть генерувати ідеї, але втілювати ідеї в життя здатні лише команди однодумців.

Було б дуже нерозважливо висвітлювати конкретні механізми реалізації цієї ідеї всім користувачам Інтернету. Бо серед них є і наші опоненти.
Тому реєстрація проводиться для надання інформації. 

Для цього є табличка реєстрації на "Головній сторінці".
ЗАГАЛЬНА - для учасників програми, які своїми активними діями підтримають СВОЇХ кандидатів.

Це інформація про загальні акції - проведення зборів, зустрічей з відомими людьми, пікетування, громадські слухання, досвід інших, новинки законодавства інше.
Інформація буде подаватись з розумінням того, що на загальну розсилку можуть підписатися і наші опоненти. Наприклад, юристи фірм-забудовників, опоненти партій та депутатів, яких ми будемо підтримуваи,  інші недоброзичливі особи.


Учасники програми, які будуть активно допомагати "своїм" кандидатам, будуть мати захист і після виборів,  на протязі всієї каденції депутата, якого ми підтримаємо. А щоб кандидат не "забув" хто йому допоміг стати депутатом, то з ним буде підписано відповідна угода про соціальне партнерство, де він візьме на себе певні зобов`язання після виборів.Сайт не простий, він захищений банківським захистом. І ніхто, крім розпорядника сайту не буде бачити Ваших даних. Конфіденційність гарантується.

* * * * *
 

Досвід інших

Інструкція зі встановлення самоврядування або як обрати кращих
Сергій Кошарук _ Четвер, 25 лютого 2010, 18:59
 
Сергій Кошарук, міський голова Ковеля (Волинська область), для УП

Ми вже говорили про те, які жахливі наслідки для самоврядування має що пропорційна система виборів до місцевих органів влади.
Найгірше, що владна верхівка не зацікавлена у зрушеннях, а тому сумніваюся у зміні виборчого законодавства ближчим часом.

Саме тому виголошую заклик до розхитування пропорційної системи в рамках чинного законодавства.
А зараз вважаю за доцільне зосередитися детальніше на двох найбільш дискусійних моментах: як саме чинне виборче законодавство плодить корупцію, безвідповідальність та непрофесіоналізм у радах, а також, у який спосіб ефективно реалізувати злам "пропорційки" в умовах чинного закону.

Я свідомий, що жодних сакральних таємниць не відкрию коли скажу, що формуючи місцеві партійні списки у "закритий" спосіб, регіональні партійні боси є володарями ситуації.
Переважно партійні збори з висунення кандидатів перетворюються на профанацію. Загальний "одобрямс" забезпечує місцевий партактив, який формується за кумівсько-сватівським принципом.
Подекуди місцеві партійні осередки взагалі є "пустишками", членство у яких існує лише на папері. Шляхом нескладних маніпуляцій умільці формують зручний список кандидатів. Інколи до них потрапляють за особисту відданість, а інколи за родинні зв’язки.
Саме таким чином у радах оселяється непрофесіоналізм, бо професіональні якості кандидата відіграють не першочергове значення. Частенько місце у раді отримують за матеріальну лояльність або ж іншу винагороду. Таким чином у ради вже потрапляє корупція.

А тепер давайте замислимося, чи є у таких депутатів необхідність бути відповідальними перед місцевою громадою?
Такої особистої потреби у кожного з них немає, бо одні вислужуються і родичаються з місцевим партійним лідером, і цього достатньо, щоб гарантувати собі депутатство. Інші ж банально орендували депутатське крісло на конкретних умовах. За таким принципом ради часто перетворюються на зібрання безвідповідальних осіб.
Щоб покінчити з корупцією, непрофесіоналізмом та безвідповідальністю, необхідно мінімізувати роль партійних босів у "призначенні" депутатів та передати цю поважну місію громаді.

Як реалізувати цей задум в сьогоднішніх умовах?

Крок перший. Пропонуємо згуртувати у вашому місті чи районі команду досвідчених і знаних професіоналів, які завоювали прихильність городян непорушністю свого слова.
Вони мають бути згодні піти на цей важливий крок і виставити свою кандидатуру на відкрите громадське обговорення та поставити своє майбутнє депутатство у залежність від вибору громадян.

Крок другий. За бажання ви можете провести одне або кілька соціологічних опитувань, щоб зрозуміти, наскільки користуються популярністю серед мешканців міста або району представники цієї команди. Чи готова громадськість підтримати ідею створення виборчого блоку такою командою.

Крок третій. Презентуйте краянам ідею майбутнього блоку та проведіть роз’яснювальну роботу: в чому ж криється суть цієї ініціативи. Заявіть жителям, що вони мають можливість сформувати цей блок своїми руками та зможуть вплинути на розстановку кандидатів у списку.

Крок четвертий. Підпишіть добровільну політичну угоду з усіма претендентами у кандидати про те, що вони дотримуватимуться законодавства та норм моралі. Передбачте пункт, яким кожен кандидат обіцяє скласти повноваження, коли громадськість висловить йому недовіру.

Крок п’ятий. Згідно з вимогами чинного законодавства номінально сформуйте виборчий блок з місцевих осередків партій, які підтримують демократичну ініціативу та не претендують на квоти для своїх партійців. Таким чином ми пропагуємо принцип добровільного партнерства у стосунках партій та громад.

Крок шостий. Після публічного обговорення кандидатів, проведіть фінальне публічне громадське голосування, на якому кожен кандидат, відповідно до кількості відданих за нього голосів, отримує порядковий номер у виборчому списку блоку.
Запорукою прозорості і чесності голосування є кінцевий результат громадського голосування. Якщо громадяни побачать, що порядковий номер кандидата не співпадає з рівнем його популярності у місті, вони просто не підтримають цю політичну команду на виборах.
Ви самі маєте бути зацікавлені, щоб максимально убезпечити процедуру громадського голосування від фальсифікацій. Інакше вам не повірять.

Крок сьомий. Подайте згідно з прописаними у законі термінами всю необхідну документацію до виборчої комісії.

Крок восьмий.
Висуньте на посаду міського голови кандидата від цього ж блоку. Якщо громадськість повірить вашій команді, то неодмінно включиться у процес та підтримає виборчий список кандидатів та претендента на посаду міського голови.

Крок дев’ятий.
Перемігши на виборах закріпіть обраних депутатів за умовними округами, щоб вони мали свою ділянку відповідальності за конкретний район.
Сформована у такий спосіб місцева команда стане партнером громадськості. Така команда не будуватиметься за принципом "лідер та інші". Ті кого оберуть виборці, передусім нестимуть відповідальність перед ними.

Усвідомлюю, що будуть скептики і віднайдуть в наведеній інструкції умови, які можна обійти або проігнорувати. Однак, я розумію і те, що всі позитивні зрушення мають ініціюватися з чистими намірами.

Так, можна обійти і закон, не те що політичні домовленості. Моя пропозиція стосується лише тих громадських діячів, мірилом для яких є не юридична, а політична відповідальність. Якщо хочете, це можна назвати давно забутим принципом "чесного слова", яке затоптали, забули і втопили у цинізмі політики.

До реалізації будь-яких суспільних змін можна приступати лише через глибинне усвідомлення їх необхідності. Розумію, що це стосується далеко не всіх і геть не усім потрібні позитивні зрушення у цій державі. Втім, це не біда, бо справжні зміни будуються не на кількості, а на якості.

Більш ніж упевнений, що при широкому застосуванні пропонованого механізму "відкритих дверей" для самоврядування на місцях, значна частина сформованих таким чином блоків переможе. Це означатиме: зрушення почались і громади отримали можливість впливати.

Сергій Кошарук, міський голова Ковеля (Волинська область), для УП

* * * * *
 

Підсумки Президентських виборів

Подсчет по столице завершен: Черновецкий не смог заставить Киев полюбить Януковича
08.02.2010 17:24

Центральная избирательная комиссия обработала все протоколы участковых избирательных комиссий в Киеве. 65,34% избирателей проголосовали за Юлию Тимошенко, 25,72% - за Виктора Януковича. Как сообщили «Киев.proUA.com» в ЦИК, всего в столице проголосовали 67,17% избирателей, что составляет 1 462 075 человек.

Киев установил рекорд среди территориальных избирательных комиссий Украины по результатам голосования против всех - 8,05%, то есть 117 814 киевлян.

Напомним, в первом туре выборов Президента Украины голоса киевлян распределились так: Юлия Тимошенко - 35,76%, Сергей Тигипко - 18,89 %, Виктор Янукович - 15,7%.

* * * * *


Почти 120 тыс. киевлян высказали свое "фэ" и Януковичу и Тимошенко
08.02.2010 14:57

Согласно данным ЦИК, в Киеве уверенно победила премьер-министр Юлия Тимошенко. В то же время свыше 100 тысяч киевлян проголосовали против обоих кандидатов.

По данным ЦИК, за Тимошенко проголосовали 955 405 киевлян (65,34%), в то же время лидера Партии регионов Виктора Януковича поддержали 376 099 (25,72%) жителей Киева.

Кроме того, почти 118 тысяч киевлян (8,05%) не поддержали ни лидера оппозиции, ни премьер-министра страны. Это самый высокий результат по стране.

Лучший результат по Киеву Тимошенко получила в округе №221, в который входит Святошино и Борщаговка. В Святошинском районе Тимошенко поддержали 69,2%, Януковича - 22,52% избирателей.

Кроме того, Тимошенко убедительно победила на Троещине и Лесном массиве (округ №216). В Деснянском районе столицы премьер-министра поддержали 67,77% избирателей, а лидера Партии регионов - 23,76% жителей.

Несколько тысяч сторонников ПР митингуют под стенами ЦИК

Помимо этого премьер-министр уверенно победила в Подольском районе столицы (округ №220). Жители Виноградаря и Подола обеспечили Тимошенко поддержку на уровне 67,75%. За Януковича в этом районе проголосовали 23,79% избирателей.

По данным ЦИК, лучший результат в Киеве Янукович получил в Печерском районе Киева (округ №219), где лидера Партии регионов поддержали 32,32%. В то же время 57,74% жителей центральных районов города проголосовали за премьер-министра страны. 
Головна сторінка
Господарська Асоціація ОСББ, ЖБК Києва
Екс пертна рада
Виборча програма
"Новий" закон ОСББ
"Чорний" закон
Діяль ність
Ство рення ОСББ
Корисні орга нізації
Вивіз сміття
Тари фи
Моно полісти КЖКХ
Реформа ЖКГ
Земля